Nacházíte se: MH Billboard » O nás

O nás

Firma MH.billboard vznikla v roce 2004.
Nejprve pod hlavičkou podnikání FO Michala Havla a v roce 2011 byla založena MH.billboard s.r.o.
Naší prioritou je pronájem reklamních ploch na frekventovaných místech, převážně ve Středočeském regiónu.
Billboardy vystavěné naší firmou nenajdete na místech, kde se nic neděje.
Jelikož dobře víme, že správná reklama musí být vidět, umisťujeme naše reklamní poutače na místa, kde dnes a denně jezdí, či chodí spoustu lidí. Tím pádem Vám můžeme zaručit zapamatovatelnost Vaší reklamy či celé kampaně.

Našim obchodním partnerům se snažíme vyhovět ve všech směrech. Díky velkému výběru reklamních ploch různých formátů, billboardů či megabannerů ve více lokalitách, dokážeme vyhovět, jak drobným podnikatelům, tak významným firmám. Samozřejmostí je kompletní servis v oblasti grafického zpracování a tisku všech reklamních materiálů od vizitky až po megabanner.
V posledních dvou letech jsme vytipovali a zrealizovali spoustu zajímavých prostorů pro Vaši reklamu. Naše strategie není postavená na inkasování horentních částek za reklamní prostory. Snažíme se vyhovět  v ceně opravdu každému. Proto si u nás může dovolit inzerovat i drobný živnostník. Oproti tomu dlouhodobě spolupracujeme i s celou řadou významných firem, které naše plochy využívají pro své reklamní kampaně.

Tím, že Vám reklamní plochu pronajmeme, to pro nás samozřejmě nekončí. Dokážeme Vám celou Vaší kampaň kompletně graficky navrhnout a zrealizovat / ukázka našich grafických prací zde / . Již dopředu budete vědět, kolik finančních prostředků bude Vaše reklama stát a můžete se sami rozhodnout, zda s námi budete spolupracovat při výrobě reklamních materiálů. Naše služby v oblasti tisku si můžete prohlédnout zde.

 Dále Vám nabízíme možnost vytvoření Vašich nových webových stránek ušitých přímo na míru Vaší firmy. Samozřejmostí je příjemná cena a kompletní servis ohledně SEO optimalizace a případných reklamních kampaní.

Pokud uvažujete o koupi prezentačních materiálů, určených pro úspěšnou prezentaci Vaší firmy, navštivte náš ESHOP, kde najdete spoustu propagačních předmětů.

Jsme si samozřejmě vědomi konkurence v reklamním oboru a proto se snažíme našim klientům nabídnout přijatelné podmínky a zaroveň jim dát něco navíc. Proto oslovujeme některé z našich obchodních partnerů a snažíme se pro Vás vytvořit podmínky k levnějšímu nákupu či službám, které využíváte v každodenním životě.
Mluvíme zde o našem MH.billboard Bonusprogramu. Ten může využívat každý, kdo s námi spolupracuje v oblasti reklamy. Díky kartám, které od nás dostanete při podpisu smlouvy o pronájmu reklamní plochy, můžete Vy, Vaši zaměstnanci, či Vaši blízcí, uplatňovat neomezeně slevy, které jsme pro Vás vyjednali u našich obchodních partnerů. Tato služba je zcela ZDARMA. Záleží jen na Vás, zda tyto výhody někdy využijete - nejste ničím vázáni. Od počátku Bonusprogramu MH.billboard jsme již rozdali přes 800 karet a věříme, že Vám ušetřili spoustu peněz. Nadále budeme rozšiřovat portfolio obchodů či služeb, tak abychom Vám dokázali vyhovět v mnoha směrech výhodnějšího nákupu.

 


Naši partneři:
Adventure GolfDiesel-TechnikKladenský voříšekSmoklinCukrárna VeneziaDrink Taxi KladnoFC HájeStřechy od A-Z